כמה פעמים נסעתם לאירופה בעקבות המסלול שדוד שלמה עשה לפני כמה שנים וגיליתם שהכביש סגור, שמה שמעניין אותו ואת פסיה לא מעניין אתכם בכלל?
כמה פעמים מצאתם מלון זול לישון בו, וכשחזרתם לארץ דודו וסמדר סיפרו לכם על חווה משגעת שישנו בה במרחק של 20 ק"מ מהמלון "שלכם" אבל ב1/3 מחיר ועם ארוחות בוקר מלהיבות?
כמה פעמים הגעתם למקום, שהיה בו סיור מאורגן כמו שכתוב בספר, אבל הוא היה בסלובנית שוטפת שאתם לא ממש מדברים מבית אבא?
טיול לאירופה הוא עסק לא זול, בוודאי לא במחירי היורו העולים כלפי מעלה. אבל אפשר לעשות זאת מהנה יותר, יעיל יותר, חכם יותר ו...חסכוני יותר.
איך אני יכולה לעזור לכם בתכנון טיול חכם וחסכוני יותר?

מה ייעוץ לטיול כולל?
בנייה של מסלול הטיול לפרטיו - הנבנה בהתאם לרצונותיכם, תחומי העניין שלכם, גילאים, הרכב המשתתפים- זוג חובבי אומנות יטייל "אחרת" ממשפחה עם ילדים בני 5 ו7. מי שנוסע פעמיים בשנה יטייל שונה ממי שנוסע פעם בעשור, מי שנוסע עם תינוקות יטייל אחרת ממי שנוסע עם מתבגרים נוהמים במושב האחורי.
עיתוי הטיסה משמעותי, היכן רצוי לבקר בימי סופשבוע, והיכן רצוי להימנע מכך, איפה ללון- האם כדאי להזמין מראש, מהי הזהירות בהזמנת לינה וירטואלית ? האם כדאי יותר מלילה אחד באותו מקום? מהי לינת כוכב? מהי לינה מתגלגלת? מה עדיף בטיול משפחתי ? היכן להשכור את הרכב? איפה להחזיר אותו? האם חסכוני יותר לנסוע באמצעות טיול קרוונים, או ברכבות, איך לא מאבדים את הילדים, מתי המקומיים נמצאים בחופשת קיץ? היכן כדאי לרכוש כרטיסים מראש, איזה פטנטים יש לקצר המתנה בתור שכולנו שונאים (ישראלים, לא אנגלים מנומסים) ובעיקר איפה לבקר, ומה מתאים לכם (ולא לדוד שלמה) דוגמה קצרה תוכלו לראות כאן, תיק לדוגמה נמצא כאן.


מה זה חוסך לנו? –קודם כל זמן יקר, שנית- כסף, שלישית-יעילות בתכנון הטיול המתבססת על ידע אישי וניסיון בטיולים באירופה. לא צריך למצוא חניה למכונית, לתאם פגישה, לשתות קפה ולגלות אח"כ כי לא כל השאלות נשאלו ולא כל התשובות בהירות. אני זמינה בכל העת –עד מועד הנסיעה לטיול והתכנון הוא בשלבים ומשתף אתכם כלקוח בהתלבטויות השונות .


מה היתרון על גבי תכנון וייעוץ במשרד נסיעות?
משרדי נסיעות מתמחים בעיקר במכירה של מלונות, טיסות וחבילות. הם מוכרים שירות מספקים מועדפים ומקבלים עמלות מהספק עבור המכירה. אני לא מוכרת שום שירות מספקים. סוכן הנסיעות מקבל מכם תשלום על פי אחוז יחסי לגובה העסקה ויש לו אינטרס להגדיל את ההוצאה שלכם.
לי אין כל אינטרס כזה - אינני עובדת מול ספקים. הזמנת לינה, השכרת רכב, הזמנת טיסה תוכלו לבצע אצל כל סוכן נסיעות או באופן עצמאי .התשלום הוא עבור תכנון הטיול ללא קשר לעלותו. בין אם תיסעו במחלקה ראשונה ותשנו במלונות 5 כוכבים, או תיסעו בטיסת צ'רטר ותלונו בקמפינג –עלות התכנון זהה.
להיפך –אני יכולה לסייע לכם לנתח את ההצעות השונות שקיבלתם,לבדוק את ההתאמה לצרכים שלכם, את ההתאמה לארץ היעד, למבנה הטיול ,המלצות אחרות שיש על המלון/כפר נופש מהעבר, ניסיון אישי שלי (לינה בבקתה של היידי טובה להיידי וסבא פחות למטייל הישראלי הקצר יותר בזמן הטיול), וכל זאת כשירות נלווה לתכנון מסלול הטיול, שכן לינה נכונה ,טיסה מתאימה יכולים לעזור הרבה בבניית טיול מוצלח.

למי מיועד הטיול המתוכנן העצמאי?
למי שאין לו זמן לקרוא את כל המידע, ומצד שני רוצה לטייל באופן יעיל .
למי שרוצה מידע נוסף למידע המקובל בספרי הטיול בעברית (או המתורגמים לעברית)
למי שאוהב טיול מאורגן אבל שונא קבוצה מאורגנת.
למי שאוהב לטייל בחו"ל ורוצה להפיק מהטיול את המרב, וגם ....לחסוך.
תשלמו קצת, תחסכו הרבה, תיהנו המון.

מעוניינים במידע נוסף? צרו קשר

יונית