וינה וילדים


על הסף הצירוף נשמע לא מתחבר. עיר גרמנית עמוסת היסטוריה ומה ילדים יעשו בה? זו אינה פריז על פארקי השעשועים שלה, זו אינה לונדון על שלל האטרקציות לילדים.
ובאופן מפתיע גם לבוינה כמו כל עיר אירופאית גדולה יש מה להציע לילדים ולנוער.
יתרה מזאת דווקא וינה מתאימה לטיול עם בני נוער וילדים, ניתן לשלב את הביקור ההיסטורי התרבותי מחד ואתרי בילוי ושעשוע מאידך.
ווינה של הקיץ אינה זו של הסתיו ולא זו של החורף. בחורף נהדר לבלות בשווקי חג המולד, בגלישה על הקרח למשל ב Eislaufen Eislaufverein, ובשלל המתקנים הצבעוניים בשווקים ובכיכרות.
בקיץ ניתן לבקר בפארקי המים, גנים, פארקים, הדנובה קורצת יותר בקיץ-בין אם מדובר על ביקור ובילוי באי הדנובה, בריכות שחיה מקורות או פתוחות ואפילו פארק שעשועים מימי כמו Oberlaa Thermal Baths או פארק Diana שיט עליה בכל מיני אופנים, בילוי בפארק פראטר, בגן החיות של ארמון שיינבורן או בילוי בקרבת העיר ב"יער וינה" על שלל האפשרויות שבו, נהר במערה תת קרקעית ואפילו מגלשות הרים.
העיר עצמה מלאה אפשרויות החל מהארמונות הופבורג, שיינבורן, בלוורדה על הגנים המבוך וכל הפעילות שבהם.


אבל גם פעילויות ממוקדות ילדים החל ממוזיאון הילדים (זום), בית המוסיקה הנהדר לילדים (וגדולים גם) ,האקווריום, המוזיאון הטכנולוגי המוצלח מאד, טיול כרכרות עם סוסים, פארק פרפרים, קונצרטים לילדים-ובכלל העיר מאד ממוקדת ילדים ופעילותם (בעיקר בקיץ).


מעוניינים לתכנן מסלול טיול לווינה ? רוצים לשלב אותה עם יעד אחר באוסטריה? מתלבטים מה עדיף לילדים שלכם? אני כאן למתן מענה ופתרונות תכנון.